У ДТЕК Ахметова з’явилася найбільша сонячна електростанція в Україні

ТОВ “Солар-Фарм-1” (DTEK Renewables B.V.) в січні 2019 року завершило будівництво Нікопольської сонячної електростанції (СЕС) встановленою потужністю 200 МВт (панельна потужність – 246 МВт) в Нікопольському районі Дніпропетровської області, повідомляє портал Українська Енергетика.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), призначила для СЕС тариф до 2030 року – по 15,03 євро за МВт*год.

Нікопольська СЕС – найбільша за потужністю сонячна станція в Україні та одна з трьох найбільших в Європі.

“Солар-Фарм-1”, яка побудувала станцію, належить DTEK Renewables B.V., що оперує активами групи ДТЕК у сфері відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

Підрядником у будівництві виступила Китайська машинобудівна корпорація (CMEC), а панелі поставила Trina Solar Limited.

Не пропустіть:  Енергетичний кооператив на Харківщині встановить сонячну станцію на дахах бюджетних установ

Спеціально для нової СЕС, НЕК “Укренерго” реконструює відкритий розподільчий пристрій 150 кВт підстанції 330 кВ “Нікопольська”.

Нагадаємо, ДТЕК почав будувати власні проекти у сонячній енергетиці зі станції Трифанівська, потужністю 10 МВт у Херсонській обл.

Також компанія розвиває вітрогенерацію і є власником Ботієвської та Приморської ВЕС.

ДТЭК створено в 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кэпітал Менеджмент” (СКМ, Донецк) Ріната Ахметова. Корпорація здійснює стратегічне управління підприємствами вертикально інтегрованої групи, що займається видобутком та збагаченням вугілля, виробництвом та продажем електроенергії.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir