Політика конфіденційності

1. Збір інформації

Ми збираємо інформацію від вас, коли ви оформлюєте підписку на бюлетень або користуєтеся електронною формою звернень. Зібрана інформація включає ваше ім’я, адресу електронної пошти, організацію, яку ви представляєте.

2. Використання інформації

Будь-яка інформація, яку ми збираємо від вас, може бути використана для того, щоб:

  • Персоналізувати ваш досвід та відповідати вашим індивідуальним потребам
  • Надати індивідуальний рекламний контент
  • Покращити наш веб-сайт
  • Зв’язатися з вами електронною поштою
  • Адмініструвати конкурс, рекламну акцію або опитування

3. Конфіденційність електронної комерційної діяльності

Ми є єдиними власниками інформації, зібраної на цьому сайті. Ваша особиста інформація не буде продаватися, обмінюватись, передаватися чи надаватися будь-якій іншій компанії з будь-якої причини без вашої згоди.

4. Розголошення даних третім особам

Ми не продаємо, не торгуємо та не передаємо стороннім особам вашу особисту інформацію.

Ми вважаємо, що необхідно обмінюватись інформацією для того, щоб досліджувати, запобігати або вживати заходів щодо незаконних дій, таких як шахрайство, та ситуацій, які можуть спричинити потенційну загрозу фізичній безпеці будь-якої людини, викликати порушення наших умов використання або зашкодити будь-яким іншим способом, що є передбачений законом.

5. Захист інформації

Ми впроваджуємо різні заходи безпеки для забезпечення конфідеційності вашої особистої інформації. Ми використовуємо найсучасніші методи шифрування для захисту конфіденційної інформації, що передається в Інтернеті. VpnMentor також захищає вашу інформацію в автономному режимі. Комп’ютери / сервери, що використовуються для зберігання особистої інформації, знаходяться в безпечному місці.

Чи використовуємо ми файли cookie?

Ні.

6. Скасувати підписку

Ми використовуємо надану вами електронну адресу, щоб надсилати вам інформацію з новинами та заходами/можливостями. Якщо у будь-який момент ви захочете скасувати підписку на отримання в подальшому електронних листів, на цей випадок ми включатимемо детальні інструкції щодо скасування підписки внизу кожного електронного листа.

7. Згода
Використовуючи наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.