Екологічна інспекція розслідує причину масової загибелі диких птахів на Херсонщині

Екологи відібрали проби води у місцях на Херсонщині, де було виявлено масову загибель диких птахів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

“На Херсонщині у Каланчацькому районі зафіксували масовий мор диких птахів Чорного моря. Представники Державної екологічноїінспекції у Херсонській області виїхали на місце події та відібрали проби води у районі місцевих населених пунктів”, — сказано у повідомленні.

Результати аналізу будуть готові за кілька днів. При цьому фахівці не відкидають версію, що птахи могли загинути на території сусіднього Кримського півострова.

Не пропустіть:  Мінприроди та зоозахисні організації об'єднають свої законопроекти про заборону використання диких тварин у цирках

Перші повідомлення про виявлення великої кількості загиблих диких птахів на Херсонщині, переважно лиски, почали надходити 7 січня.

Фахівці ветеринарної медицини взяли проби біоматеріалу птахів і направили їх на дослідження щодо інфекцій списку А Міжнародного епізоотичного бюро (високопатогенний грип А і хворобу Ньюкасла (вірусна псевдочума птахів) до Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir