Українським супермаркетам пропонують відмовитись від одноразових рукавичок

Українським супермаркетам пропонують не використовувати одноразові поліетиленові рукавички, а користатися багаторазовими щипцями для відповідних харчів. Львівський портал розповідає, що таку ініціативу запропонувала організація «Зелений птах».

 

«Очевидно, що супермаркети переймається комфортом споживача під час здійснення покупки. Одноразові рукавички у вільному доступі без обмеження у використанні. Чи звертали Ви увагу, як ними користуються споживачі? Більшість рукавичок навіть не вдягають на руку. Їх використовують в якості серветки», – наголошують еко-активісти. Рукавички можна замінити багаторазовими щипцями.

Щипці у вільному доступі є рішенням. Розміщені з двох боків прилавка, вони повністю замінять функцію одноразових рукавичок. Зверніть увагу!Без шкоди для комфорту споживача, лояльність до бренду набуде зеленого відтінку. Обслуговування щипців потребуватиме значно менше ресурсів вашої компанії та навколишнього середовища», наголошують ініціатори ідеї.

Не пропустіть:  Одеська школа запровадить міську ферму AgroSmart для наукових дослідів

Бізнес-процеси заберуть менше ресурсу, тому що буде уникатись: – пошук постачальників рукавичок,– придбання,– облік,– розвішування в залах,– збір та вивіз об’єму сміття.– зменшення навантаження на полігони муніципалітетів, на території яких працюють магазини мережі.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir