В Україні жодне підприємство не може належним чином утилізувати батарейки та ахрохімікати

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак стверджує, що в Україні немає жодного підприємства, яке належним чином може утилізувати та переробляти батарейки. Також відсутні підприємства з утилізації пестицидів. 

“Немає в Україні жодного підприємства, яке належним чином може утилізувати та переробити батарейки”, – повідомив він журналістам на конференції “Нова політика управління відходами – шлях до циклічної економіки”. Він додав, що немає жодного піжприємтсва, яке може належно утилізувати агрохімікати.

“Від цього страждають громадяни, від цього страждає бізнес і великий агросектор, який залежний від агрохімікатів”, – сказав він.

Не пропустіть:  Міністр екології назвав помилкові дані смертності українців від забруднення довкілля. Статистика значно гірша

Водночас, зазначив міністр, ситуація з переробкою акумуляторів трохи краща.

Крім того, він додав, що реалізація стратегії управління відходами передбачає ухвалення окремого закону “Про утилізацію батарейок” та закону “Про утилізацію побутової та радіоелектронної апаратури”.

На думку Семерака, лише після того, як буде створено відповідні умови, в Україну приходитимуть компанії, які здійснюють утилізацію.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir