Уряд виділив 17 мільйонів на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на ковельському ветсанзаводі

Відкрито фінансування на 17 мільйонів гривень щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Ковельській філії Державного підприємства «Укрветсанзавод».

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, аби прискорити процес освоєння виділених із державного бюджету коштів та якомога швидше усунути наслідки екологічного лиха, видав відповідне розпорядження. Згідно з документом, розпорядником коштів визначений виконавчий комітет Ковельської міської ради. Фінансування зазначених видатків забезпечить департамент фінансів облдержадміністрації.

За словами першого заступника голови Державної споживчої служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Андрія Жука, ковельську філію “Укрветсанзаводу” штучно доводили до банкрутства. Через це його працівникам не вдавалося забезпечити вчасну утилізацію тваринних рештків, які звозили на завод з усієї області. Це й спричинило значне забруднення навколишнього середовища.

Не пропустіть:  "Кримський титан" Фірташа створює екологічну загрозу для Херсонщини - МінТОТ

Раніше ЗМІ повідомляли, що Ковельський ветсанзавод скидає туші мертвих тварин на околицях Ковеля.

У Ковелі на території державного підприємства “Укрветсанзавод” туші мертвих тварин скидають просто у яму

“Завдання “Укрветсанзаводу” – утилізація решток тварин, а також запобігання розповсюдженню можливої інфекції. Натомість керівництво дозволяє використовувати такі небезпечні методи – адже простіше закопати відходи в землю”, – писали очевидці.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir