Подолання екологічих й кліматичних викликів у Чорному морі потребують більшої співпраці – ЄС

Фото: REUTERS

Рада Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ країн-членів ЄС заявила про намір набути повноправного членства в Комісії із захисту морського середовища Чорного моря від забруднення.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на висновки Ради ЄС щодо залучення ЄС до регіональної співпраці у регіоні Чорного моря, ухвалених 17 червня в Люксембурзі.

“Рада ЄС вітає співпрацю між Євросоюзом і головними регіональними і міжнародними організаціями, які здійснюють активну діяльність у регіоні Чорного моря і, зокрема з Організацією Чорноморського економічного співробітництва та Генеральною комісією з питань рибальства в Середземному морі. Рада ЄС знову підтверджує мету Євросоюзу набути повне членство в Комісії із захисту морського середовища Чорного моря від забруднення”, – наголошується у повідомленні.

Зазначається, що Рада ЄС особливо звертає увагу на необхідність розширення міжнародного співробітництва для подолання екологічних і кліматичних викликів у Чорному морі.

  • Комісію із захисту морського середовища Чорного моря від забруднення було створено відповідно до Конвенції про захист Чорного моря від забруднення, яку у 1992 році підписали Туреччина, Росія, Румунія, Грузія, Болгарія та Україна. Верховна Рада ратифікувала конвенцію постановою від 4 лютого 1994 року.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir