ГО «Україна без сміття» запустила чат-бот, який допоможе користувачам навчитись сортувати сміття. Зокрема, чат-бот допомагає розрізняти види вторсировини, пише The Village.
У чат-боті також є інформація про місце і графік роботи станцій, де приймають вторсировину. Програма має функції підказок, пошуку, переадресовує користувача на відповідні сторінки.
![](https://i0.wp.com/img.the-village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/NMeD3noP_V_2spD_h9ktUQ.png?w=640&ssl=1)
«Ми дуже раді боту і дуже чекали на його запуск, оскільки щодня ми відповідаємо на десятки запитів, пов’язаних із сортуванням. Сподіваємось, що це не лише зробить інформацію більш доступною для людей, а й значно спростить роботу нам», – коментує голова ГО «Україна без сміття» Євгенія Аратовська.
Також можна підтримати організацію та переказувати благодійну пожертву. Протестувати бот можна за посиланням.
«Україна без сміття» запустила бот у месенджері Facebook, який допомагає робити регулярні благодійні внески для організації.