Лідери Великої сімки пообіцяли до 2030 року переробляти 100% пластикових відходів

Члени Великої сімки зобов’язалися до 2030 року забезпечити переробку 100% пластикових відходів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у документі «План щодо здорових океанів та морів та прибережних громад», ухваленому під час саміту G7 у Канаді.

«Ми зобов’язуємося вживати заходи стосовно ресурсо-ефективного управління циклом пластику в економіці шляхом співпраці із приватним сектором з метою переходу до 2030 року на 100% переробленого, повторно використаного або, якщо не існує інших альтернатив, то відновленого пластику», — зазначається у документі.

Серед інших суттєвих зобов’язань значиться також досягнення до 2030 року 55-відсоткового рівня переробки пластикових упаковок і відновлення 100% усього пластику до 2040 року.

Не пропустіть:  Європа планує повністю відмовитися від одноразового пластику до 2030 року

Окрім цього, в G7 вирішили сприяти інформуванню населення щодо небезпек пластикового забруднення і важливості підвищення рівня переробки відходів.

Також лідери пообіцяли «пропагувати дослідження, розвиток й використання технологій видалення пластику й мікропластику із стічних вод».

Зазначимо, що до цього плану дій приєдналися не усі члени Великої сімки: Японія та США не взяли на себе викладених у ньому зобов’язань.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir