Екологічною освітою в Україні займатиметься спеціальна робоча група

Шлях до формування високої екологічної свідомості українців безперечно лежить через екологічну освіту. Прийшов час і Україні кардинально змінити критерії екологічного виховання і почати формувати потужну екологічно свідому націю.

Такого висновку дійшли міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та міністр освіти та науки Лілія Гриневич під час зустрічі 29 січня.

Сьогодні ми об’єднали зусилля двох міністерств і домовилися створити робочу групу, яка працюватиме над пошуком сучасних інноваційних методів екологічного виховання суспільства та популяризуватиме засади сталого розвитку“, – зазначив Семерак.

За його словами, під час зустрічі домовилися реалізувати проект по встановленню в українських школах компостеру для переробки органічних відходів шкільних їдалень.

Не пропустіть:  Жебрівський сподівається на міжнародну участь у захисті довкілля на непідконтрольній Україні частині Донбасу

Семерак підкреслив, що міністерства налаштовані змінити ситуацію і відродити кращі традицій українського народу у взаємовідносинах з довкіллям.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir