ЄБРР виділить Львову 35 млн євро на будівництво сміттєпереробних заводів

Львівська міська рада та Львівське комунальне підприємство “Грін Сіті”, муніципальна компанія у місті Львові, подали заявку на отримання позики від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для фінансування першого етапу проекту “Тверді відходи Львова” вартістю 35 млн євро.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЄБРР.

Зокрема, мова йде про реконструкцію звалища Грибовичів, на яку заплановано виділити 10 млн євро, і впровадження сортувальних та компостних виробництв у Львові.

Запропонований проект, вартість якого становить 35 млн євро, потребуватиме закупівлі таких товарів, робіт та послуг, що фінансуються з доходів від позики ЄБРР.

Очікується, що тендер на виконання контрактів розпочнеться у четвертому кварталі 2017 року.

Не пропустіть:  Європейське екологічне бюро розкритикувало майбутній сміттєпереробний завод Львова

Контракти, що підлягають фінансуванню з доходів від позики від ЄБРР, регулюються Полісами та правилами щодо закупівель ЄБРР та відкриті для компаній з будь-якої країни.

Виручка від позики ЄБРР не буде використовуватися для цілей будь-якої виплати особам чи юридичним особам або для будь-якого імпорту товарів, якщо таке фінансування або імпорт заборонено рішенням Ради Безпеки ООН, прийнятим відповідно до глави VII Статуту Організації Об’єднаних Націй або відповідно до закону про офіційне регулювання країни покупця.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir