Гройсман розповів, що буде з недобросовісними утилізаторами небезпечних відходів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів 19 квітня заявив, що уряд буде жорстко боротися із недобросовісними підприємствами-утилізаторами небезпечних відходів, повідомляє прес-служба Мінприроди.

Глава уряду розкритикував ситуацію, яка склалася на ринку небезпечних відходів, особливо діяльність так званих підприємств «метеликів».

«Так звані заводи з переробки небезпечних відходів – катастрофа. Це не заводи – все брудне, допотопне. Вони нічого не переробляють, а лише документами обмінюється і отримують за це гроші з державного бюджету», –  прокоментував прем’єр.

Він заявив, що уряд буде жорстко боротися з такими недобросовісними підприємцями.

«Ми розуміємо, що за цим стоять багато різних «ділків». Думаю,  всім зрозуміло, що ми не будемо з цим миритися. З цим потрібно жорстко боротися», – резюмував очільник уряду.

Довідка “Екопростору“:

Не пропустіть:  Семерак пообіцяв новий закон, який змінить механізми поводження з відходами

У липні 2016 року Кабінет міністрів ухвалив нові ліцензійні умови поводження з небезпечними відходами.

Підприємства, які займаються утилізацією небезпечних відходів протягом двох місяців мали привести свою діяльність у відповідність до нових правил. У вересні 2016 року комісія Мінприроди розпочала перевірки суб’єктів господарювання, які працюють у сфері поводження з небезпечними відходами та перевірила 74 підприємства із 294.

Майже у 70% випадків ліцензії на здійснення діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами  було анульовано через низку виявлених порушень.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir