Поліція відкрила кримінальне провадження через обміління Шацьких озер на Волині

Співробітники Національної поліції відкрили кримінальну справу через неправомірні дії, які могли привести до обміління Шацьких озер у Волинській області. У зловживанні службовим становищем підозрюють посадових осіб органів державної влади Волині.

Про це повідомила в Facebook пресслужба місцевої прокуратури.

“Слідче управління ГУ Нацполіції області розслідує факти зловживання службовим становищем посадовими особами органів державної влади Волині в інтересах третіх осіб, які могли привести до різкого падіння рівня води в Шацьких озерах, зокрема в одному з найбільших озер України – Світязь”, – йдеться в повідомленні .

Під час розслідування з’ясувалося, що чиновники Держекоінспекції, всупереч вимогам Закону “Про оцінку впливу на навколишнє середовище”, не провели оцінку впливу, яке здійснює на стан озер незаконна діяльність суб’єктів господарювання.

“Одне з таких підприємств побудувало неподалік на орендованій території площею 230 га штучні водні об’єкти без відповідних документів і здійснює з них водозабір для поливу саджанців лохини на площі понад 150 га. При цьому Держекоінспекція області теж не звернулася з позовом до суду для припинення протиправної діяльності підприємства”, – повідомили в прокуратурі.

Нагадаємо, Україна посіла четверте місце в Європі за кількістю смертей від забруднення довкілля

0 Reviews

Write a Review

Read Previous

Підсумки 2019: у відновлювану енергетику України інвестували 3,7 млрд євро

Read Next

Через аномально теплу погоду довелося обмежити вироблення енергії ВЕС та СЕС

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *