Житомир до 2050 року планує перейти на 100% відновлюваних джерел енергії

22 червня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та представник міжнародної неурядової організації «350.org» Юлія Пашковська підписали меморандум про співпрацю.

Сторони заявляють про намір співпрацювати та здійснювати спільні заходи для переходу міста Житомира на 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року.

Зокрема, фахівці виконавчих органів Житомирської міської ради спільно із експертами 350.org вивчатимуть питання щодо енергетичного переходу Житомира на 100% ВДЕ, а також розроблятимуть кліматичну стратегію міста та заходи із залучення громадськості до процесу формування локальної кліматичної політики та політики у сфері відновлюваних джерел енергії.

«Зараз спільно з міжнародними партнерами ми працюємо над великою кількістю заходів з енергоефективності. Для нас також важливо зменшити рівень викидів CO2 у місті. Ведеться робота із переходу м. Житомира на LED-освітлення, термомодернізації об’єктів бюджетної сфери. Нами вже розроблено муніципальний енергетичний план, в процесі написання Концепції інтегрованого розвитку міста: напрацьовано 6 пріоритетів, одним з яких є «Зелене місто». Такі кроки важливі для розвитку Житомира», – розвовів Сухомлин.

350.org — міжнародна неурядова екологічна організація, створена з метою привернення уваги широких верств громадськості до антропогенної зміни клімату та проблеми викидів в атмосферу величезних обсягів вуглекислого газу CO2 — одного з парникових газів.

Коментарі facebook

коментар

Не пропустіть:  У Житомирі хочуть обмежити використання одноразових пластикових пакетів

Post Author: ecoprostir