У зоні відчуження можуть створити транскордонний простір для проведення досліджень

Українські та білоруські фахівці розглядають можливість створення транскордонного простору для проведення спільних досліджень у зоні відчуження, повідомляє урядовий портал. 

Ідею озвучено на регіональному семінарі МАГАТЕ, що проходив у Республіці Білорусь..

“Кожна з країн-учасниць представила свій національний досвід, адже місія цього семінару полягає у можливості віднайти рішення власних актуальних проблем у практиці країни-партнера. Так, наприклад, колеги відзначили наші успіхи в інформуванні, але нам ще є чому повчитися”, – зазначив Олег Насвіт, перший заступник голови Державного агентства України з управління зоною відчуження.

В.о. директора Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Тарас Мельничук додав, що учасники семінару разом з білоруськими колегами розглянули можливість створення транскордонного простору, який об’єднав би заповідники для спільних наукових досліджень та проведення протипожежних заходів.

Не пропустіть:  Івано-Франківська облрада найближчим часом затвердить концепцію та положення Дністровського регіонального ландшафтного парку

 

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir