У Дніпрі каратимуть за будівельне сміття

Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради отримав повноваження зі складання адміністративних протоколів за порушення благоустрою території міста, зокрема, за несанкціоновані викиди будівельного сміття. 

Про це під час прес-конференції 9 серпня повідомив директор департаменту екологічної політики мерії Павло Головаха.

“Ситуація з викиданням будівельних відходів у сміттєві баки стала просто кричущою. Недобросовісні містяни вважають це за норму, однак викидати будівельне сміття в баки заборонено. У тариф на транспортування твердих побутових відходів закладено 10% на негабаритне сміття, але аж ніяк не на будівельне. Через таку зухвалість містян порушуються графіки вивезення ТПВ, оскільки потрібен час, щоб завантажити будівельний непотріб, який залишають біля контейнерів. Така ситуація частіше зустрічається в багатоповерхівках, а не у приватному секторі”, – розповів представник мерії.

За перше порушення інспектори виписуватимуть штраф у розмірі 850 грн, за друге – 1700 грн. Для тих, кого спіймають утретє, передбачена кримінальна відповідальність.

Не пропустіть:  Дайджест реформ 10-17 серпня

У мерії наголошують, що місцянам варто звертатися до легальних фірм, які мають угоди з полігоном на прийом будівельних відходів.

 

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir