“Львівводоканал” отримав грантові кошти на виробництво біогазу

Комунальне підприємство “Львівводоканал” отримало гранти від Східноєвропейського партнерства в сфері енергоефективності та екології та Фонду Джона Нурмінена, а також позику від ЄБРР та Північної екологічноїфінансової корпорації для модернізації системи очищення стічних вод та виробництва енергії з біогазу.

Про це повідомляє прес-служба ЛМКП “Львівводоканал”.

Ці кошти підуть на відновлення та модернізацію інфраструктури очищення стічних вод (пісколовки), побудову установки для виробництва біогазу з осаду та когенераційних установок для виробництва додаткової електроенергії та тепла з біогазу.

Очікується, що проведення тендеру щодо Проекту розпочнеться у жовтні 2017 року. Контракти, що фінансуються за кошти, отримані від позик ЄБРР та НЕФКО, та гранту E5P, відкриті для компаній з будь-яких країн. Кошти, отримані від позик ЄБРР та НЕФКО, а також гранту E5P не будуть використовуватися для виплат особам чи організаціям за імпорт товару, якщо така оплата або імпорт заборонені рішенням Ради Безпеки ООН або законом України. Контракт на станцію хімічного осаджування на КОС 1-2 буде фінансуватися за рахунок гранту Фонду Джона Нурмінена та місцевого фінансування, й закупівлі щодо нього здійснюватимуться окремо.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir