Екопростір публікує щотижневу рубрику “Екодайджест-2030″ у співпраці із Командою підтримки реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів України та Association4U.
Уряд ухвалив новий Порядок здійснення державного моніторингу повітря. Його було розроблено Мінприроди у рамках виконання Україною зобов’язань в екологічній частині Угоди про асоціацію з ЄС, а саме Директиви №2008/50/ЄС
Кабінет Міністрів України підтримав Указ Президента України «Про створення Дніпровсько-Тетерівського національного природного парку»
В Україні ліквідують Державну екологічну інспекцію, натомість буде створено Державну природоохоронну службу
Схвалено національну ціль з енергоефективності на період до 2020 року відповідно до європейських директив
Міністерство екології та природних ресурсів України опублікувало для громадського обговорення проект урядової постанови «Про утворення Державного агентства України з питань управління відходами»
Сонячна енергетика може замінити вугілля в усіх країнах ЄС – дослідження
Виробництво енергії з відновлювальних джерел перевищує генерацію з викопного палива в Європі за перше півріччя 2019 року
В уряді Німеччині планують законодавчо заборонити пластикові пакети
В аеропорту ОАЕ проклали пішохідний перехід, який збирає енергію кроків
У повітрі виявили велику кількість мікропластику – дослідження
Норвегія виявила радіацію на кордоні з РФ через кілька днів після вибуху
Кількість тварин у лісах скоротилася вдвічі – дослідження WWF
Школярі з Південно-Африканської Республіки розібрали сміттєзвалища, щоб протидіяти змінам клімату
Укренерго разом з німецьким енергетичним агентством (DENA) та Elia Grid International (EGI) розпочали спільний проект «Трансформація енергосистеми для оптимізації процесу інтеграції ВДЕ в Україні»
На Рівненщині мають намір встановити вітрову станцію потужністю 15 МВт
Норвезька компанія Norsk Solar підписала договір з українською компанією Voltage Group на проектування і будівництво СЕС потужністю 9 МВт
На Львівщині приватні домогосподарства встановили 572 генеруючі установки
Мінрегіонбуд України пропонує переглянути норми щодо облаштування сучасних смітників та контейнерів для сміття в громадських місцях.
Через 2 тижні в Полтаві запрацює екобус, який збиратиме небезпечні відходи
Держводагентство оприлюднює «ТОП-100» найбільших підприємств-забруднювачів вод за 2018 рік
Зміни клімату негативно позначаться на врожаї України через 10-20 років
Міжвідомча комісія проаналізувала водогосподарську обстановку та якість води в басейні Південного Бугу за 7 місяців поточного року.
Ртуть, ліки та пестициди: що екологи знайшли у Чорному морі
Будівництво ВЕС «Ємильчино» потужністю 60 МВт на території Ємільчинського району Житомирської області (поза межами населених пунктів)
Товариство з обмеженою відповідальністю “КАРПАТНАФТОХІМ” побудує установки з виробництва оксиду пропілену потужністю 2700 т/рік в м. Калуші, Івано-Франківська область.
Мельницька сільська рада проведе капітальний ремонт берегоукріплення правого берега р. Свіча біля сіл Мельничі і Лютинка та подальшу його експлуатацію як об’єкту захисту від шкідливої дії вод з виконанням лише моніторингу його стану.
Будівництво комплексу повітророзподільчої установки на ПРАТ “ММК ІМ. ІЛЛІЧА” в м. Маріуполь. Метою планованої діяльності є – забезпечення перспективних потреб підприємства продуктами розподілення повітря та підвищення якості отримуваних продуктів розподілу повітря.
Скільки пластику може з’їсти людина за тиждень – дослідження
Дім з водоростей, крематорій, віскі: наскільки альтернативною буває альтернативна енергія
Осетер європейський офіційно повернувся у води Чорного моря!
Шкідливі поради про розумне споживання або як достукатись до сердець найзапекліших споживачів у світі.
Екоактивістка Грета Тумберг вирушила з Європи до США на яхті
Зміст матеріалів не відображає позицію Європейського Союзу. Дайджест не є офіційним документом, не є позицією Мінприроди, ЄБРР чи будь-якої іншої інституції ЄС. Команда підтримки реформ фінансується за рахунок мультидонорського рахунку для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, ЄС, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та США.