В Україні готуються до маркування автівок за обсягом споживання палива та викидами СО2

В Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі відбулося установче засідання Робочої групи щодо впровадження положень Директиви ЄС про інформацію щодо рівня витрат палива та обсягу викидів СО2 легкових автомобілів.

Робоча група працюватиме над формулюванням концептуального бачення та розробкою відповідних нормативно-правових документів на виконання положень Директиви 1999/94/ЄС.  Зокрема, йдеться про забезпечення своєчасного та повного інформування громадян щодо викидів парникових газів та рівня використання палива новими легковими автомобілями.

Впровадження положень Директиви 1999/94/ЄС  здійснюється в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС, Паризької угоди та Глобальної ініціативи підтримки країн у переході до електромобільності (Програма Е-мобільності).

Головна мета Директиви, і нашої діяльності щодо її впровадження – надати споживачеві повну та достовірну інформацію щодо витрат палива та викидів СО2. Реальний вплив на довкілля від використання автомобілю стає все більш вагомим фактором при виборі транспорту екологічно свідомих громадян, тому ті виробники, які здійснюють заходи для зменшення негативного впливу на довкілля – мають отримати усі інструменти для належного інформування покупців” – зазначив Микола Кузьо, заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань євроінтеграції, голова робочої групи.

Директива регулює правила маркування нових автомобілів знаками щодо економії палива та обсягів викидів СО2, встановлює вимоги до інформації щодо витрат палива та обсягів викидів СО2, що розміщується в інформаційних та рекламних матеріалах.

Не пропустіть:  У Києві збудують сміттєпереробний комплекс потужністю 700 тисяч тонн на рік

До складу робочої групи увійшли представники Мінприроди, Мінінфраструктури, Міжнародної академії стандартизації, ДП “Державтотрансдіпроект”, Асоціації “Укравтопром”, наукової та експертної спільноти, учасники руху за популяризацію електромобілів та інші громадські та бізнес установи.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir