Україна використовуватиме досвід Польщі у впровадженні Директиви ЄС про промислове забруднення

Україна використає досвід Польщі для поетапного реформування дозвільної системи у сфері промислового забруднення, приведення звітування підприємств у відповідність до стандартів ЄС, необхідні для імплементації Директиви ЄС про промислове забруднення (Директива 2010/75/ЄС).

Це стало темою робочою візиту делегації Міністерства екології та природнхи ресурсів України до Міністерства навколишнього природного середовища Республіки Польща.

Про це Екопростору повідомили в прес-службі Мінприроди України.

«Україна використовуватиме досвід Польщі у впровадженні реформи дозвільної системи, в тому числі – інтегрованого дозволу. Це важливо не тільки для успішних євроінтеграційних процесів в Україні, але і для майбутньої співпраці між країнами в природоохоронних та бізнес проектах», – підкреслив Микола Кузьо, заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань євроінтеграції.

За словами Миколи Кузьо, ключове завдання реформи – створити на основі законодавства ЄС чіткі та прозорі правила гри для бізнесу в довгостроковій перспективі.

Не пропустіть:  В Україні відкриється офіційне представництво Регіонального екологічного центру

Окремо на зустрічі були висвітлені питання організації звітності, процесу розробки реєстру викидів та перенесення забруднюючих речовин, досвід щодо впровадження найкращих доступних технологій та методів управління.

Нагадаємо, восени 2018 року Мінприроди опублікувало проект Концепції реалізації державної політики в сфері промислового забруднення, в березні 2019 завершено процес погодження з центральними органами виконавчої влади. На черзі – подання проекту документу в Кабінет Міністрів України для затвердження.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir