Кабмін знову продовжив на місяць випробувальний термін керівникам Держгеонадр

Кабінет міністрів України продовжив ще на місяць випробувальні терміни першого заступника голови Державної служби геології і надр (Держгеонадра) Миколи Фощія і заступника глави цього відомства Олега Кирилюка, який є виконуючим обов’язки глави відомства.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомив агентству “Інтерфакс-Україна“, що відповідні розпорядження уряд прийняв на засіданні 20 вересня.

Як повідомлялося, рішення про призначення Н.Фощія і О.Кирилюка на ці посади з тримісячним випробувальним терміном уряд прийняв 18 травня, тоді ж тимчасово поклавши обов’язки глави Держгеонадр на О.Кирилюка. Проте колишнє керівництво заперечило в суді ці рішення, і Кабміну довелося повторно приймати їх 24 травня.

О.Кирилюк раніше очолював територіальне управління Держгірпромнагляду, а також управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Житомирській області.

Коментарі facebook

коментар

Не пропустіть:  Мінприроди наполягатиме на скасуванні мораторію, який забороняє перевіряти ліцензіатів у сфері поводження з небезпечними відходами, - Семерак

Post Author: ecoprostir