У Німеччині шахту перетворять на сховище сонячної і вітрової енергії

За допомогою нового енергосховища живитимуться електроенергією понад 400 тисяч німецьких будинків. Місто Ботроп (Північний Рейн-Вестфалія), де з 1974 року знаходилася найглибша 600-метрова шахта, і яке вважалося центром видобувної промисловості, продовжуватиме відігравати важливу роль в забезпеченні безперебійного живлення електроенергією Німеччини.

Про це повідомляє EcoTown, посилаючись на Bloomberg New Energy Finance.

Рішення Німеччини перетворити вугільну шахту на гідроакумулюючу електростанцію може вирішити дві найскладніші проблеми, що виникли внаслідок переходу країни на чисту енергію.

На місцевому рівні, вона забезпечить регіони новими робочими місцями, адже для багатьох поколінь викопне паливо було основним засобом до існування. Крім того, енергосховище допомагатиме підтримувати енергетичну стабільність в регіоні й забезпечувати електроенергію навіть у безвітряну і похмуру погоду.

“Приклад Проспер-Ханіель можуть наслідувати й інші шахти, адже держава має потребу в більшій кількості енергосховищ, оскільки прагне подвоїти частку енергії з відновлюваних джерел і досягти 30% до 2025 року”, – сказала прем’єр-міністр федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія Ханнелоре Крафт.

Не пропустіть:  Екологічна складова Індексу людського розвитку ООН

Горнило промислової революції в Німеччині – Північний Рейн-Вестфалія – виробляє третину електроенергії країни, використовуючи застарілі вугільні електростанції. Оскільки найбільша економіка Європи продовжує так званий Energiewende (“енергетичний поворот”, курс на поступову відмову від викопного палива), вона потребує систем для зберігання чистої енергії.

Стабільно низькі ціни на оптовому ринку електричної енергії пришвидшують закриття старих вугільних електростанцій Німеччини, які належать комунальним підприємствам. Зараз зроблені заявки на закриття 27 старих вугільних і газових електростанцій з сумарною потужністю 6,6 ГВт, що живили 13 мільйонів середніх будинків.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir