Світовий банк рекомендував Україні відтермінувати будівництво нових «зелених» електростанцій

Представники Світового Банку порадили Кабінету Міністрів України відтермінувати створення нових потужностей, які працюють на відновлювальних джерелах енергії, для вирішення накопичених проблем.

Відповідне питання представники фінорганізації обговорили з в.о. міністра енергетики та захисту довкілля України Ольгою Буславець під час відеоконференції, передає пресслужба Мінекоенерго. В.о. міністра зазначила, що такий підхід співпадає з баченням Мінекоенерго.

За словами очільниці відомства, наразі ведуться переговори з інвесторами в ВДЕ, мета яких – укладання добровільних меморандумів, що дозволить збалансувати систему підтримки за «зеленим» тарифом.

Раніше: посли восьми країн-інвесторів в «зелену» енергетику України закликали не допустити неповернення інвестицій. Іноземні компанії вклали $2 млрд у розвиток сектору відновлюваної енергетики України.

5 квітня в. о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець повідомила, що проєкт меморандуму з інвесторами у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) буде розроблено протягом тижня та представлено уряду для подальшого обговорення з учасниками галузі.

Не пропустіть:  Мінекоенерго прогнозує низьку зацікавленість гравців в участі в «зелених» аукціонах

Служба безпеки України повідомила Верховну Раду про загрозу енергетичній безпеці країни через неконтрольоване зростання виробників «зеленої» енергетики та недосконалість ціноутворення.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir