Кабмін відсторонив держсекретаря Мінприроди

Кабінет Міністрів відсторонив Держсекретаря Мінприроди Геннадія Дмитренка від виконання службових обов’язків на час проведення службового розслідування.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Уряду.

Відсторонити Дмитренка Геннадія Васильовича від виконання повноважень за посадою державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів на час здійснення дисциплінарного провадження“, – йдеться у документі.

Посадові обов’язки державного секретаря полягають в організації роботи апарату Мінприроди, забезпеченні підготовки пропозицій щодо виконання завдань міністерства.

Також держсекретар за погодженням із Міністерством фінансів затверджує штатний розпис та кошторис міністерства, призначає на посаду та звільняє з посади державних службовців апарату міністерства, присвоює їм ранги держслужбовців, приймає рішення щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності, приймає на роботу та звільняє з роботи працівників апарату міністерства, приймає рішення щодо їх заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності тощо.

Не пропустіть:  Мінекології перевірило лише третину підприємств, що працюють із небезпечними відходами

Нагадаємо, у січні 2017 року Кабінет Міністрів підтримав кандидатуру Геннадія Дмитренко на пост державного секретаря при Міністерстві екології та природних ресурсів України. До призначення Геннадій Дмитренко був першим заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir