Уряд хоче передати фіскалам екологічний контроль на митниці

На засіданні Уряду було схвалено рішення про внесення змін до Митного кодексу та до деяких інших законів України, які зменшують кількість контролюючих органів на кордоні та спрощують процедури проведення контролю.

З метою оптимізації діяльності органів i служб, що здійснюють контрольні функції в пунктах пропуску через державний кордон України, Мінфін розробив законопроекти щодо реформування системи екологічного та радіологічного контролю у пунктах пропуску.

Законопроекти передбачають передачу функцій екологічного і радіологічного контролю у пунктах пропуску через державний кордон органам Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби (функції екологічного контролю – ДФС, функції радіологічного контролю – Держприкордонслужбі).

“Прийняття законопроектів є важливим кроком в усуненні існуючих на законодавчому рівні бар’єрів для реалізації системи «єдине вікно» і створює умови для впровадження європейських стандартів процедур проведення державних видів контролю під час здійснення зовнішньоекономічних операцій”, – пояснюють таке рішення в уряді.

Не пропустіть:  Комітет ВРУ з екополітики підтримав законопроект з посилення держконтролю за охороною довкілля

У Кабміні додають, що також буде зменшено час на проведення контрольних процедур на кордоні та спрощено їх проведення без послаблення безпекової складової.

До цього екологічний і радіологічний контроль в пунктах пропуску здійснювала Державна екологічна інспекція.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir