Впровадження “зелених” проектів дає можливість Україні вже сьогодні скоротити викиди парникових газів на 200 тисяч тонн СО2, – Семерак

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак переконаний, що кредитування інвестиційних проектів з енергоефективності та розвитку відновлювальних джерел енергії пришвидшить перехід української економіки на “зелений”» шлях розвитку.

Про це він заявив у офісі Групи Світового Банку під час церемонії підписання Угоди про гарантії в рамках Програми глобального торгового фінансування Міжнародної фінансової корпорації щодо надання лінії торговельного фінансування для АБ “Укргазбанк”.

Міжнародна фінансова корпорація схвалила участь АБ “Укргазбанк” у Глобальній програмі торгового фінансування.

“Мінприроди підтримує ініціативи Укргазбанку у фінансуванні “зелених” проектів. Реалізація потужної еко-стратегії стала для нас викликом і підтримкою. Але саме їх розвиток принесе на ринок нові сучасні передові технології, тим самим модернізуючи економіку країни. На сьогодні ряд бізнес-компаній підтримали цей рух і активно співпрацюють із Укразбанком і Мінприроди в цьому напрямку”,- сказав Семерак.

Міністр також підкреслив, що така увага фінансових установ до захисту довкілля – гарна ознака.

“Охорона навколишнього середовища, зменшення викидів парникових газів, переведення економіки на «зелену» – ключові питання, які обговорюють сьогодні політики світу. І Україна є в лідерах цього процесу”, – сказав міністр.

Семерак також підкреслив, що за рік підписання Меморандуму про взаємодію і співпрацю між Мінприроди та АБ “Укргазбанком” маємо непогані результати, які згодом відчує кожен українець.

“За попередніми оцінками реалізація “зелених” проектів дає можливість Україні вже сьогодні скоротити викиди парникових газів на 200 тисяч тонн СО2. І це лише початок. Важливо що ця динаміка відповідає світовим трендам”, – зазначив очільник Мінприроди.

Коментарі facebook

коментар

Не пропустіть:  Мінприроди долучається до екологічної війни проти Газпрому

Post Author: ecoprostir