Рівненщина спільно з Укргазбанком розвиватиме «зелену» енергетику

Рівненська Облдержадміністрація підписала Меморандум про співпрацю з ПАТ «Укргазбанк», який сприятиме декарбонізації регіону. 

Про це “Екопростору” повідомили в прес-службі управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Партнерство оформили у рамках ІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки “Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2017)”.

Основна ціль Меморандуму – поглиблення співпраці у напрямку зменшення споживання традиційних енергоресурсів і розвиток ринку відновлюваних джерел енергії. “Адже Рівненська область-одна з активніших у напрямку термомодернізації житлового фонду. Цьому сприяють фінансова підтримка ОСББ на обласному та міському рівнях”, – йдеться у повідомленні.

“У результаті партнерства Рівненщина може вже найближчим часом стати одним із “найзеленіших” регіонів. Адже сьогодні ЕКО-банк та облдержадміністрація розпочали спільний шлях до енергонезалежності краю. Ми спільно будемо впроваджувати кращі практики та європейські стандарти з енергоефективності, залучати фінансування у проекти з енергетичної ефективності та використання альтернативних джерел енергії”, – розповів заступник голови правління “Укргазбанку” Євген Мецгер.

На переконання голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, партнерство з ПАТ «Укргазбанк» сприятимезапровадженню найновітніших технологій у житлово-комунальній сфері. “Екологічна модернізація” дасть поштовх розвитку області та підвищенню якості життя її мешканців.

Не пропустіть:  Порошенко підписав закон "Про оцінку впливу на довкілля"

Олексій Муляренко нагадав, що нині на Рівненщині розробляється нова програма енергоефективності на 2018-2025 роки, якою передбачено реалізацію цілого комплексу дій для впровадження проектів “зеленої” енергетики.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir