На хабарі затримали депутата Вінницької облради – голову екологічної комісії

5 вересня 2017 року слідчі прокуратури Вінницької області спільно з працівниками управління СБУ у рамках розслідування кримінального провадження затримали голову комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Вінницької обласної ради.

Про це інформує прес-служба прокуратури Вінницької області.

Депутат вимагав та отримав від заявника неправомірну вигоду в сумі 3 тис. доларів США за позитивні висновки зазначеної комісії, підготовку проекту рішення Вінницької обласної Ради про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки однієї з ділянок пісковиків в Ямпільському районі Вінницької області та включення його в перелік проектів рішень, внесених для розгляду на сесію обласної ради 7 скликання.

Не пропустіть:  Потрібно впроваджувати стандарти ЄС в процедури контролю у портах, - Омелян

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення, у тому числі проводиться ряд оглядів та обшуків, допитуються заявник та свідки.

Довідка

За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir