У поліції показали нові фото і відео місць видобутку бурштину

У Рівненській області, де нещодавно був обстріляний поліцейський відділок, діє оперативний штаб, який координує роботу поліції і Нацгвардії щодо припинення незаконного видобутку бурштину.

Більше двохсот правоохоронців і військовослужбовців Нацгвардії задіяні у північних районах Рівненської області. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Силовики припинили видобуток в селі Гальбін, Сарненського району та Кухітская воля Зарічного району. У цих місцях встановлені блокпости, на яких постійно чергують озброєні правоохоронці.
Співробітники, що працюють під керівництвом оперативного штабу, цілодобово залучаються до рейдів на місця, де виявляють незаконний видобуток бурштину.

Не пропустіть:  На Закарпатті горіла Долина нарцисів

Поліцейські припиняють також транспортування бурштину, контролюючи рух автомобілів, особливо – в нічний час. За час роботи оперативного штабу було конфісковано 544 кілограми бурштину-сирцю, виявлено 143 випадки незаконного видобутку, з яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 83, затримано 42 особи, причетних до незаконного видобутку, вилучена 31 мотопомпа і 21 транспортний засіб.

 

Коментарі facebook

коментар

Post Author: ecoprostir