Мінекоенерго публікуватиме щотижневу інформацію про забруднення атмосферного повітря в містах України

DCIM101MEDIADJI_0214.JPG

На сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля України почали розміщувати щотижневу інформацію про середньодобові концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі в містах України.

Інформація доступна на відповідному розділі сайту.

Відбір проб атмосферного повітря здійснюється підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі – ДСНС) у 39 містах на 129 стаціонарних постах спостереження державної мережі гідрометеорологічних спостережень, з періодичністю відбору проб 3-4 рази на добу 6 днів на тиждень.

На сьогодні оцінка стану атмосферного повітря проводиться шляхом порівняння отриманих концентрацій забруднювачів з відповідними гранично допустимими концентраціями (ГДК) речовин у повітрі населених міст, які наведені у РД 52.04.186-89 (термін дії документу подовжено наказом ДСНС від 31.08.2017 № 473).

Дані про забруднення наводяться у кратності до показників гранично допустимих концентрацій (ГДКс.д.). Відповідно, якщо наведений в таблиці показник вмісту шкідливої речовини більше 1, це означає, що існує перевищення концентрації такої речовини в атмосферному повітрі, яка не має прямого або опосередкованого впливу на людину.

0 Reviews

Write a Review

Read Previous

Суд скасував документ, який дозволяв збудувати ВЕС на Боржаві

Read Next

Генерація СЕС та ВЕС в Україні в окремі години вже перевищує вугільну

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *